آقای هادی مازنی
 • سمت : مسئول کمیسیون توافقات

   

  هادی مازنی فرزند حسن متولد 1336 ساکن کاشمر

  پدرم در خیابان قائم روبروی ژاندامری سابق به شغل پیشه وری مشغول بوده است در سال 1354 دار فانی را وداع کرد و سرپرستی خانواده با دارا بودن سه برادر و دو خواهر به عهده اینجانب محول گردد .

  تحصیلات ابتدایی را در دبستان مدرس و متوسطه در دبیرستان های عمبد الملک  کندری و قوام کاشمر در سال 1354 به اتمام رسانیده ام .

  در سال 1357 به استخدام آموزش و پرورش بردسکن به عنوان بایگالنی و مسئول دبیرخانه استخدام شده ام پست های آموزش و امتحانات و آمار و بودجه را تا سال 1360 در بردسکن عهده دار بوده ام در سال 1361 به آموزش و پرورش کاشمر به عنوان مسئول آموزش – امتحانات – آمار و بودجه مسئول پیگیری فرزندان معظم شاهد ، مسئول کلاس های ضمن خدمت ، مسئول انجمن اسلامی دانش آموزان و برگزار کننده کنکور دانش آموزی سراسری انجام وظیفه نموده ام بعداً به عنوان معاونت آموزش و پرورش کاشمر در سال 1365 مسئولیت به عهده من واگذار گردید بعد از مدتی خدمت به عنوان مسئول تبلیغات به جبهه اعزام و مدت سه ماه در منطقه اهواز انجام وظیفه نمودم . سپس به عنوان مدیر عامل تعاونی مصرف فرهنگیان کاشمر به مدت 15 سال خدمتگزاران کارکنان آموزش و پرورش بوده ام .

  دوره اول شورا به مدت 6 سال توفیق خدمتگزاری به مردم شهید پرور کاشمر را داشته و به عنوان مسئول توافقات حدوداً پانصد توافق بین شهروندان و شهرداری انجام گرفته و بعد از آن هم از طرف مردم به مدت چهار سال در شورا انتخاب گردیده ام و هم اکنون هم در هیئت رئیسه به عنوان خزانه دار  شورا و مسئول کمیسیون توافقات انتخاب گردیده ام و در دوره جدید هم حدوداً پنجاه توافق انجام گرفته است که امید می رود با توجه به نیاز مبرم شهرستان به بازگشایی معابر ضمن مد نظر قرار دادن نقشه جامع شهر و و حد وسع (از نظر مالی) بتوانیم نقاط کور را بازگشایی نمائیم .

   

   

  منتشرشده در تاریخ پنجشنبه 11 آذر 1395 | 1 سال پیش